Przetargi

Aktualne oraz zbliżające się oferty przetargów

Aktualne oferty przetargowe

Konkurs ofert na wymianę klimakonwektorów w biurowcu przy ul. Piłsudskiego 49-57 we Wocławiu

Ogłaszamy konkurs na wymianę klimakonwektorów w budynku biurowym przy ul. Piłsudskiego 49-57. Szczegóły do oferty znajdują się w załączniku. Zapraszamy do składania ofert do dnia 20.06.2018r.

Konkurs ofert na remont tarasu ostatniej kondygnacji wraz z częściowym remontem elewacji WM Siostrzana 2-8 we Wrocławiu

Wspólnota Mieszkaniowa Siostrzana 2-8 we Wrocławiu ogłasza konkurs ofert na wykonanie remontu tarasu ostatniej kondygnacji wraz z częściowym remontem elewacji. Szczegóły zadania remontowego Państwo w zapytaniu ofertowym, które znajduje się w załączniku. Zapraszamy do składania ofert do dnia 25.05.2018r.

Konkurs ofert na malowanie klatek schodowych – WM Siostrzana 9-17a we Wrocławiu

Wspólnota Mieszkaniowa Siostrzana 9-17a we Wrocławiu ogłasza konkurs ofert na malowanie klatek schodowych. Szczegóły zapytania oraz przedmiar robót w załączeniu. Oferty prosimy składać na załączonym druku. Na zgłoszenia czekamy do 18.05.2018r.

Przedmiar Siostrzana

Konkurs ofert na prace projektowe – branża instalacyjna

Wspólnota Mieszkaniowa Małachowskiego 2-6, Dąbrowskiego 46-50 we Wrocławiu, ogłasza konkurs ofert na wykonanie projektów instalacji wod-kan i cwu. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku. Oferty prosimy przesyłać do 25.05.2018

Konkurs ofert WM Osobowicka 25 – remont schodów

Wpólnota Mieszkaniowa Osobowicka 25 ogłasza konkurs ofert na remont schodów. Szczegóły zapytania znajdują się w załączniku. Prosimy o przesyłanie ofert na załączonym druku.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAKRESIE USZCZELNIENIA KWIETNIKA NAD WJAZDEM DO GARAŻU I ŚCIANY BOCZNEJ PRZY UL. PRZYJAŹNI 36-38 WE WROCŁAWIU

W związku z potrzebą uszczelnienia kwietnika nad wjazdem do garażu i ściany bocznej, w celu oszacowania wartości wykonania usługi zwracam się do Wykonawców, o przesłanie oferty na wykonanie zadania remontowego. Szczegóły w załączeniu Zapraszamy do składania ofert.

WM Elementarzowa 12 – konkurs ofert na malowanie klatki

Wspólnota Mieszkaniowa Elementarzowa 12 ogłasza konkurs ofert na malowanie klatki. Szczegóły zapytania oraz przedmiar robót w załączeniu. Oferty należy składać na załączonym druku do 08.05.2018

przetargi_nowe

Zapisz się

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o bieżących ofertach przetargowych.

captcha

Zapraszamy do zgłaszania się do naszych ofert przetargowych. Gwarantujemy uczciwe warunki współpracy.