Inwestycje deweloperskie

Oferta

Rozpocznij współpracę z nami

Czas zakończenia inwestycji jest okresem, kiedy zmienia się charakter nieruchomości i stosunki właścicielskie. Czas ten niejednokrotnie rzutuje na relacje z właścicielami przez okres gwarancji i rękojmi przekazywanej nieruchomości. Płynne i bezkonfliktowe przejęcie administrowania lub zarządzania gwarantuje kontynuację linii marketingowej oraz kreowania pozytywnego wizerunku i marki dewelopera.
Decydując się na powierzenie czynności zarządzania Państwa nieruchomością naszej firmie, macie Państwo pewność, że nieruchomość będzie zarządzana z należytą starannością, według najlepszych standardów zawodowych.
Zarządca ma podpisane umowy na całodobowe usługi pogotowia awaryjnego oraz współpracuje z firmami wszystkich niezbędnych branż.
Korzyści

Korzyści ze współpracy dewelopera z profesjonalnym zarządcą nieruchomości - Firmą Eureka

Minimalizacja kosztów eksploatacji lokali niesprzedanych,

Nieodpłatne rozliczenie kosztów okresu administrowania deweloperskiego

Sprawna rejestracja wspólnoty celem przeniesienia zobowiązań finansowych z tytułu eksploatacji obiektu z dewelopera na Wspólnotę mieszkaniową

Współpraca z działem marketingu inwestora w celu kreowania pozytywnego wizerunku dewelopera wobec aktualnych i potencjalnych klientów

Nieodpłatne doradztwo prawne w zakresie przekształceń własnościowych

Kontakt

Skontaktuj się

Szukasz doświadczonego zarządcy ?
Skontaktuj się z nami ! Jesteśmy otwarci na współpracę !

Zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Eureka to profesjonalny zarządca nieruchomości, którego głównym obszarem działania jest Wrocław. Branża Zarządzania Nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych i obiektami komercyjnymi nie ma dla nas żadnych tajemnic. Działamy na rynku zarządzania nieruchomościami od 2004.
© 2023 Eureka. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat
Kontakt

Skontaktuj się z radcą prawnym

Kontakt

Skontaktuj się z brokerem