Eureka

Profesjonalny partner w zarządzaniu nieruchomościami

rece

EUREKA jest firmą działającą na rynku zarządzania nieruchomościami od 2004 roku.  Skupiamy się na profesjonalnej obsłudze i administracji nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych. Głównym obszarem działania naszej firmy jest Wrocław, Bielany Wrocławskie, gmina Siechnice oraz okoliczne powiaty i gminy.

Nasza Misja

1. Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu

2. Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości

3. Indywidualne podejście do potrzeb oraz problemów właścicieli nieruchomości. 

4. Przestrzeganie zasad kodeksu etyki zawodowej zarządcy.

Nasz Zespół

Nasza kadra to wykwalifikowana grupa specjalistów, która traktuje swoją pracę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Zespół składa się z licencjonowanych zarządców, doświadczonych administratorów, inspektorów nadzoru technicznego oraz księgowych.

Dzięki profesjonalnej kadrze pracowniczej EUREKA bardzo dobrze rozumie potrzeby klientów przez co starannie dba o rozwiązanie wszelkich bieżących spraw dotyczących zarządzanego obiektu.

team
Co nas wyróżnia?

Przez ten czas dokładnie poznaliśmy wymagania naszych klientów. Każdego dnia jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym potrzebom właścicieli nieruchomości.

Przestrzegamy wartości zawartych w kodeksie etyki zawodowej, zapewniając tym samym wysoką jakość oferowanych usług. Działamy uczciwie w stosunku do wszystkich klientów.

Prowadzimy rozsądną gospodarkę powierzonymi nam funduszami, dążąc tym samym do minimalizacji kosztów utrzymania nieruchomości i pełnej satysfakcji właścicieli nieruchomości.

Dzięki skuteczniej optymalizacji kosztów jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny usług przy zachowaniu najwyższej jakości. Nie generujemy zbędnych kosztów.

Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i licencjonowanych zarządców nieruchomości, doświadczonych administratorów, inspektorów nadzoru technicznego oraz księgowych.

Zaangażowanie i poświęcenie się pracy to cechy naszych pracowników przekładające się bezpośrednio na kompleksowe wykonywanie obowiązków i indywidualne podejście do klienta.